День кафедри документознавства та інформаційної діяльності 2011 року


    29 листопада 2011 року в довідково-бібліографічному відділі науково-технічної бібліотеки відбулося спільне засідання кафедри документознавства та інформаційної діяльності з представниками бібліотеки в рамках «Дня кафедри».

Проведення такого заходу, який дає змогу фахівцям ознайомитися з новими тенденціями та досягненнями у відповідній галузі, сприяє підвищенню їх наукового та практичного рівнів діяльності, стало доброю традицією в НТБ. Програма Дня кафедри була цікавою та насиченою. Було підготовлено огляд інформаційно-бібліографічних джерел з тематики кафедри. Бібліотечними працівниками проаналізовано стан комплектування літератури та книгозабезпеченості дисциплін, закріплених за кафедрою; використання студентами навчальної літератури; інформаційні можливості НТБ. Присутні мали можливість ознайомитися з інформаційно-книжковою виставкою з тематики кафедри та ретроспективним переглядом літератури, що мало використовується.

На завершення завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Дербеньова Л.В. коротко розповіла про основні напрямки діяльності кафедри, подякувала бібліотечним працівникам за організацію такого заходу та висловила побажання на подальшу співпрацю з науково-технічною бібліотекою


За матеріалами сайту НТБ ІФНТУНГ