Інформація для абітурієнта                 


    Особливості навчання за спеціальністю "Документознавство та інформаційна діяльність"

    Особливості навчального процесу, основні дисципліни кафедри, первинні посади випускників, можливості працевлаштування, які надає спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність" (детальніше...)Фахівець із документознавства та інформаційної діяльності може працювати:

  • Менеджером безпосередньо в галузі інформації (інформаційно-аналітичні центри, рекламні агентства, засоби масової інформації, видавництва, компанії з маркетингу інформаційного продукту тощо), в тому числі інформаційних служб, діяльність яких має міжнародний характер (детальніше...)

Міжнародна співпраця

   Кафедра документознавства та інформаційної діяльності активно співпрацює з Корпусом миру. У період 2010-2012 навчальних років студентам кафедри викладав уже шостий Волонтер Корпусу миру США в Україні Філіп Вард  (Phillip Ward) (детальніше...)


    Чимало випускників кафедри "Документознавства та інформаційної діяльності" працюють у різних галузях: медіа-комунікації, державне управління, сфера обслуговування, фінансово-економічна сфера, дизайн інформаційних ресурсів, міжнародна професійна діяльність (детальніше...)


    Інформація для вступників Факультету управління та інформаційної діяльності

Факультет Управління та інформаційної діяльності (ФТПД) проводить набір майбутніх спеціалістів у інформаційній галузі. ФТПД порівняно новий факультет в університеті. Він був заснований у 1997 році, спочатку як “Документно– та правознавство” за ініціативи  кандидата філологічних наук професора П’ятничка Б.П. У складі факультету функціонує три кафедри: Кафедра державного управління та місцевого самоврядування, Кафедра документознавства та інформаційної діяльності, Кафедра соціальних комунікацій та права (детальніше...)

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ІФНТУНГ У 2013 р.